Stargate shows

* information in CZ language only

Fresa Dance Festival se inspiroval světovými festivaly a přináší Vám jedinečnou možnost ukázat Váš talent!
Chcete sdílet stage s hvězdami nejen naší, ale i světové taneční scény, prezentovat se v záři reflektorů před zraky profesionálních tanečníků i širokého obecenstva? Chcete zažít na vlastní kůži, jaké to je vystupovat v hlavním večerním programu tanečního festivalu?

NASTAL ČAS SI SPLNIT SVÉ TANEČNÍ SNY V SOUTĚŽI JMÉNEM "STARGATE SHOWS"


Základní pravidla Stargate shows:

1) Soutěž je určena pro všechny – pro amatérské tanečníky i tanečníky s lektorskými zkušenostmi.
2) Přihlásit se můžete jako sólo tanečník, pár nebo skupina (max. 12 osob).
3) Vystoupit můžete s tanci salsa, bachata, zouk, kizomba, west coast swing, reggaeton.
4) Délka vystoupení musí být v rozsahu 2-3 minuty.
5) Vaším úkolem je přesvědčit odbornou porotu, že právě Vaše show patří na hvězdnou stage.
6) Hodnotit se bude technika, choreografie a celkový umělecký dojem.

Jak bude soutěž probíhat:

1) Soutěž se uskuteční v pátek ve večerních hodinách po večeři předběžně mezi 20:30 - 21:30.
2) Všichni účastníci soutěže vystoupí před zraky odborné poroty i diváků.
3) Vítěz soutěže, kterého určí odborná porota, získá příležitost vystoupit na hlavním sobotním gala večeru, obdrží krásný pohár a věcné dary. Největším lákadlem pro vítěze je ovšem uznání ostatních tanečníků.

Jak se do soutěže přihlásit:

1) Podmínkou přihlášení do soutěže je zakoupený fullpass na Fresa Dance Festival. Každý registrovaný účastník Stargate shows však získává nárok na nejnižší cenu fullpassu, tj. 2.600 Kč. Pokud soutěžící později zruší svoji účast v soutěži, ztratí nárok na nejnižší cenu fullpassu a rozhodující bude cena fullpassu platná v době jeho registrace.
2) Každý soutěžící se musí na Fresa Dance Festival registrovat standardní cestou jako jakýkoliv jiný účastník festivalu. Dále musí být za každé vystoupení zaslán přihlašovací e-mail na adresu info@fresadancefestival.com (tj. pár i skupina zasílá pouze jeden e-mail). Do předmětu e-mailu napište „Stargate Shows“ a v textu e-mailu uveďte jméno a příjmení všech vystupujících, ve kterém městě tančíte, s jakým tanečním stylem chcete vystupovat, případně i název taneční skupiny či název vystoupení. Přihlašovací e-mail musí být zaslán nejpozději do 1.července.
3) Hudba k vystoupení ve formátu mp3 musí být organizátorům festivalu dodána nejpozději v den konání soutěže do 12:00 hod.